Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  <1 5455565758 221>
Avtor
Baffy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 252
Post Options Post Options   Citiraj Baffy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: 07 Oktober 2013 ob 12:24
aha. Razumem zdaj. ;)
Sta se kar zeletela v eno izmed prvih lustnih ponudb in rezervirala. Midva sva cakala in ker sva cakala sva ugotovila, da polovico stvari sploh ne potrebujeva skrbeti, ker so se ze svatje oglasili da nama bodo uredili nekatere elemente (glasbo, animacijo, fotografijo, verjetno tudi vino in prigrizke).

Sva bila nedavno na poroki, na kateri so prav tako svatje uredili vecino stvari. Sta imela od torte, fotografa, glasbo, obleko in se in se urejeno od svatov. Prav tako, smo se punce zbrale, da smo ustvarjale dekoracijo, sedezni red itd. Se mi zdi da nas je zblizalo ob zdruzevanju nasih moci.

Nazaj na vrh
MaryJane View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 11
Post Options Post Options   Citiraj MaryJane Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Oktober 2013 ob 15:44
Ja Fischlein, Plaza bo .Me je njihova terasa povsem očarala.
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 367
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Oktober 2013 ob 17:02
Seveda, da se da marsikaj organizirati v zelo kratkem času (čeprav 3x poudarjanje določene spletne strani spominja na kaj drugega ), ampak je bolj enostavno, če imaš več časa. Sploh če ni poroka edina okupacija, ki jo imaš v življenju. Če imaš razmeroma nestresno službo in nobenih dodatnih okupacij, to sploh ni problem, če imaš pa še kaj za zraven, se je pa pač treba prej "zraven usest". Midva se sploh še ne ukvarjava z DJ-jem, čeprav vem, da je veliko od njega odvisno, ampak za to pa res mislim, da je še čas. Tiste stvari, ki so mi bolj pomembne (datum, fotograf, profstor) in za dušo (razno ustvarjanje), pa so v večini že dorečene. Ampak meni je tale poroka kot en dodaten hobi ali pa (prijeten) projekt. Zato bi mi bilo povsem brezveze planirat šele dva meseca pred dogodkom, tudi za praznike se pripravljam bistveno prej, kot je za nekatere zdravorazumsko
Nazaj na vrh
Tiash. View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 139
Post Options Post Options   Citiraj Tiash. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Oktober 2013 ob 19:34
Meni je poroka tudi prijeten projekt :) kok prej pa začnemo načrtovati je pa odvisno od vsakega posameznika, itak.

Mene zanima, če katera mogoče ve kaj točno povejo med civilnim obredom? Sem že bla na parih porokah, ampak nikoli nisem dejansko slišala, kaj matičar govori...
Nazaj na vrh
mojčica27 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 14
Post Options Post Options   Citiraj mojčica27 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Oktober 2013 ob 20:02
oj....vam povem kako sma presentila domače ko sma jim povedala  da se boma poročila....ko sma prišla iz Canade so imeli moji -njegovi starši in od obeh sestre z družinami piknik. Vsem sma dala kartico iz potovanja namesto v nabiralnik sma jim dala v roke na kateri je pisalo da so vabljeni na najino poroko. ful so bli veseli in presenečeni...:)
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 367
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Oktober 2013 ob 21:06
Originally posted by Tiash.

Meni je poroka tudi prijeten projekt :) kok prej pa začnemo načrtovati je pa odvisno od vsakega posameznika, itak. Mene zanima, če katera mogoče ve kaj točno povejo med civilnim obredom? Sem že bla na parih porokah, ampak nikoli nisem dejansko slišala, kaj matičar govori...

Preberejo en del zakona - o enakopravnosti in to. Tule se je že pisalo na to temo: http://www.najina-poroka.com/forum/forum_posts.asp?TID=7790&PID=287617&title=besedilo-civilne-poroke#287617 Vem, da vprašajo, če zaročenec ime priimek vzame zaročenko ime priimek in obratno
Nazaj na vrh
BarbaraP View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 144
Post Options Post Options   Citiraj BarbaraP Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Oktober 2013 ob 08:35
mojčica27 kolk dobr sta ze znašla. In še tisti neprecenljivi izrazi na starševskih očeh :)

Wed midva bova že po defoltu imela bolj piknik kot poroko, zato sva se odločila, da bova prinesla razne rekvizite, s katerimi se bodo gostje lahko zabavali. Torej od žog, loparjev za badmiton, frnikul, gumitwist (to bo verjetno bolj za tamale LOL) idp., potem pa naj si svatje sami izberejo kaj bodo želeli početi.
Nazaj na vrh
Tiash. View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 139
Post Options Post Options   Citiraj Tiash. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Oktober 2013 ob 21:57
O, super, hvala fischlein :) 
Nazaj na vrh
marymary View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 0
Post Options Post Options   Citiraj marymary Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Oktober 2013 ob 22:09
Joj, punce, polne ste različnih idej... pa vse deluje, kot da imate že vse zorganizirano. Midva sva trenutno pri iskanju gostilne. Je katera iz Posavja ali Dolenjske do NM in ve za kakšno gostilno, ki sprejme cca 130 gostov pa ni Vila Otočec, Žonir ali Prepih? Nama se je zaradi nekih komplikacij prestavil datum in sedaj morava kombinirati že vse ostale zasedene vikende in sobote, ki jih ima fotografinja še frej...
Nazaj na vrh
Srečna2013 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 63
Post Options Post Options   Citiraj Srečna2013 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 Oktober 2013 ob 13:40
Marymary, poskusi Vinski Dvor Deu, Malkovec, Mokronog.
Lokacija je preverjeno cudovita, so pa precej zasedeni, in midva na zalost tam nisva mogla imeti poroke, jih pa zelo pohvalijo glede vsega. Koliko gostov tocno sprejmejo, ne vem, je pa prostor ogromen, tako da zna biti primeren.
Poisci kontakt na internetu, kjer lahko v galeriji tudi vidis slike.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 5455565758 221>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.234 sekunde.